Mis tahes imago loomiseks ja mis tahes olukorraks on vajalik professionaalne lähenemine. Kas Teil on kavas minna mõnele enda või oma lähedaste elus tähtsale üritusele või olete hädas oma sõnakuulmatute juustega või hoopis alles otsite oma stiili? Igal juhul on vastus üks: Teil tuleb tulla ilusalongi! Teie soeng on parim aksessuaar, seepärast külastage kindlasti juuksurit – ja veelgi parem: stilisti, kes annab Teile nõu, milline soeng rõhutaks Teie omapära ja püüaks iga mööduja pilku.

Ilusalongis Art’s Beauty Studio rõõmustab Teid täielik juuksuriteenuste valik alates lõikustest, soengutest, juuksehooldusest ja ravist kuni eri liiki professionaalse värvimiseni.

EDASI

Igapäevaelus tuleb meil tihti kokku puutuda olmekeemiaga: kas siis pesupesemisel, koristamisel või käsi iga päev seebiga pestes. Seetõttu muutub meie käte nahk kuivaks, küünte ümber nahk lõheneb ja muutub karedaks. Kestendamist ja ärritust võivad esile kutsuda ka kliimatingimused (külmus, kuumus), sagedased kontaktid veega, vitamiinipuudus ja palju muud. Meie käte noorus ja ilu sõltub piisavast kätehooldusest ja tasakaalustatud toitumisest.
Ilusalongi regulaarne külastamine hoiab kokku Teie aega ja muudab Teid võrratuks sõrmeotsteni. Meie meistrid hoolitsevad Teie käte ja küünte ilu eest, mis teeb Teie välimuse täiuslikuks. Hoolikalt töödeldakse küünenahka, tänu millele küüned lausa säravad ilust ja tervisest.

EDASI

Tihti vajavad jalad põhjalikumat hoolitsust kui käed. Meie jalad peavad terve päeva meid kandma, puutudes kokku kord põranda, kord jalatsitega, mis ei pruugi alati olla mugavad, kipuvad hõõruma või ei taga piisavat õhu ligipääsu. Selle tulemusel võivad jalgadel tekkida nahapaksendid, villid ja küüneprobleemid. Tihti jalad väsivad ning vajavad regulaarset hooldust ja puhkust.

EDASI