Naiste juukselõikus

Kogenud stilist aitab alati välja valida soengu, mis sobiks Teie näotüübi ja nahavärviga, vastaks Teie iseloomule ja riietumisstiilile, aga võib olla ka vastupidi: stilistist on kasu, kui soovite alustada muutusi oma elus justnimelt uuest soengust. Moodne bob lühikestele ja poolpikkade juustele, alati aktuaalne carree, ebatavalised asümmeetrilised lõikused ja kõigi armastatud cascade – meie eksperdid saavad hakkama mis tahes ülesandega!

Meeste juukselõikus

Veel üsna hiljuti meestemoodi kui sellist ei eksisteerinudki, aga nüüd ei olegi nii kerge järele jõuda uutele suundumustele, mis niivõrd kiiresti muutuvad. Väga tähtis on lühikese juuksepikkuse tõttu arvestada peakujuga ja loomulikult järgida stiili, aga peamine on siiski mõista, et meie ajal on just soeng tänapäevase ja stiilse eduka mehe põhielement.

Soengud

Enamiku naistejuuksurite ja stilistide juuksurikunsti lemmikala on ilmselt soengud, sest nende puhul ei tunne fantaasia piire. Olenemata sellest, kas Teil on pikad või lühikesed juuksed, kas ees on ootamas pulmad või lõpupidu või hoopis vajate soengut fotosessiooni jaoks – originaalsete ideede variantide arv on lõputu. Piduliku soenguga saab teist kindlasti balli kuninganna, sest Teie pead kaunistab kuninganna kroon

Juukseravi

Nagu teada, siis vale toitumine, vitamiinipuudus, juuste sagedane värvimine ammoniaaki sisaldava püsivärviga, igapäevane juuste föönitamine, juuste sirgendamine kuumade tangidega ja päikesekiired kahjustavad meie juukseid. Kahjustatud juuksed vajavad niisutust ja intensiivset hooldust. Ilusalong Art’s Beauty Studio pakub tõhusaid vahendeid juuste väljalangemise vastu ja mõjusaid raviprotseduure juuste taastamiseks.

Vuntside ja habeme piiramine

Küllaltki kiiresti hakkas Eestis levima habemeajamine, mille tõid mitte kuigi kaugest minevikust tagasi hipsterid. Meie salongi habemeajajad kujundavad ja viivad oskuslikult ellu Teie ainulaadseid ideid ning loovad Teile täiesti uue imago, milles põhitähelepanu saavad vuntsid ja habe.

Soengu kujundamine

Aja ja oskuste puudumine, juuste eripära ning juukselõikuse viis ei luba meil tavaliselt soengut kodustes tingimustes kujundada. Professionaali oskuslik käsi aitab hetkega muutuda naiselikumaks ja veetlevamaks ning olla valmis nii ärikohtumiseks, ettevõtte ürituseks kui ka mis tahes pidulikuks õhtuks.

Juuste värvimine ja toonimine

Salongi üks populaarsemaid toiminguid on juuste värvimine ja/või toonimine. Enamik naisi unistavad oma loomuliku juuksevärvi muutmisest või juustele läike ja tervisliku sära lisamisest. Goldwelli kvaliteetsetele värvidele on jõukohane ka mis tahes keerukam värvimisviis, nagu ombre, shatush, balayage<, blondeerimine, kontrastne triibutamine, graafilised salgud ja American Color, mis loob Teile hea meeleolu ja rõõmustab püsiva tulemusega.