Igapäevaelus tuleb meil tihti kokku puutuda olmekeemiaga: kas siis pesupesemisel, koristamisel või käsi iga päev seebiga pestes. Seetõttu muutub meie käte nahk kuivaks, küünte ümber nahk lõheneb ja muutub karedaks. Kestendamist ja ärritust võivad esile kutsuda ka kliimatingimused (külmus, kuumus), sagedased kontaktid veega, vitamiinipuudus ja palju muud. Meie käte noorus ja ilu sõltub piisavast kätehooldusest ja tasakaalustatud toitumisest.
Ilusalongi regulaarne külastamine hoiab kokku Teie aega ja muudab Teid võrratuks sõrmeotsteni. Meie meistrid hoolitsevad Teie käte ja küünte ilu eest, mis teeb Teie välimuse täiuslikuks. Hoolikalt töödeldakse küünenahka, tänu millele küüned lausa säravad ilust ja tervisest.

Prantsuse maniküür

Tallinna ilusalongi Art’s Beauty Studio meistrid oskavad eri maniküüritehnikaid ja üks populaarsemaid neist on Prantsuse maniküür. Prantsuse maniküür, teise nimega French, sobib nii büroos töötamiseks kui ka peol kandmiseks, rõhutades samal ajal nii naise loomulikku elegantsi kui ka süütust.

Küünte hooldus

Igal naisel pole ilusat küünte kuju ja ta ei saa uhkustada nende pikkuse ega iluga. Tänu küünte geeliga pikendamisele saate vähemalt kuu aega kanda ilusaid, ideaalse kuju ja pikkusega küüsi, kattes küüned mis tahes värviga ja kaunistades oma maitse järgi. Tihti on küünte pikkus ebapiisav Teie disainiideede elluviimiseks, aga pikendatud küüntega saab mis tahes kavatsuse tõeliseks teha.

Šellaki maniküür

Üha rohkem naisi eelistab püsivamat dekoratiivlaki varianti, šellaki, mis ei kulu nõusid pestes maha, seda ei pea kaua kuivatama ega kartma, et lakk läheks laiali. Šellak tugevdab küüneplaati, luues täiendava kihi, tänu millele küüned nii kergesti ei murdu. Šellak püsib küüntel vähemalt kuu, mis vähendab ilusalongi visiitide arvu kolm korda.