Tihti vajavad jalad põhjalikumat hoolitsust kui käed. Meie jalad peavad terve päeva meid kandma, puutudes kokku kord põranda, kord jalatsitega, mis ei pruugi alati olla mugavad, kipuvad hõõruma või ei taga piisavat õhu ligipääsu. Selle tulemusel võivad jalgadel tekkida nahapaksendid, villid ja küüneprobleemid. Tihti jalad väsivad ning vajavad regulaarset hooldust ja puhkust.

Pediküür on terve protseduuride kompleks Teie jalalabade ja jalaküünte hooldamiseks ning see on eriti populaarne suvel, kui lahtiseid jalatseid kandes tahaks, et ka küüned ja tallad näeksid ideaalsed välja.

Jalaküünte töötlemise viise ei olegi eriti palju, aga sama populaarsed on ka küünehooldusest pärit Prantsuse maniküür ja geeliga lakkimine. Jalgade iluravi põhiline eesmärk on parandada jalataldade vigastatud ja karestunud naha olukorda.

Iseenesest on tegemist meeldiva ja lõõgastava protseduuriga, eriti siis, kui meister kastab Teie jalad aromaatsesse vanni, kannab jalgade peale kreemi või teeb mõnusat jalamassaaži. Olenevalt sellest, kui palju Teil aega on ja mis probleem Teie jalgu vaevab, võite valida spaapediküüri, klassikalise pediküüri või kiirpediküüri.